Raňajky s úspechom


ranajky foto“Raňajky s úspechom” je neziskové, časovo nenáročné, motivačné stretnutie ľudí, ktorí sa neváhajú podeliť o skvelé myšlienky, nápady a skúsenosti s ostatnými. Pekné prostredie, príjemné jedlo a množstvo pozitívne naladených a nadšených ľudí, získa na jednom mieste nielen zaujímavé a prospešné informácie zamerané na určitú oblasť  nášho života, ale aj veľa nových kontaktov. My z tímu Mladý a Úspešný vášnivo veríme, že myšlienky majú moc inšpirovať a meniť naše postoje. Cieľom a zmyslom celého nášho snaženia je pochopenie a pomoc. Stretnúť a počúvať úspešných. Premýšľať a správne konať. Stovky návštevníkov stránky www.mlady-uspesny.sk nám písali v komentároch o tom, ako hodnotné myšlienky pomohli urobiť zmenu v ich profesionálnom i osobnom živote. Takže oplatí sa prísť. Nepredávame ani nepodporujeme žiadne “externé organizácie a skupiny”. My len milujeme vášeň – podeliť sa na tomto fóre s jednoduchými myšlienkami a skúsenosťami (z profesionálnej i osobnej oblasti), ktoré robia naše životy trochu odlišnými od iných. Prehľadné prezentácie pozvaných spíkrov sú zaznamenávané na video, takže žiadna myšlienka, či zaujímavý nápad neunikne. Miesto konania „Raňajok s úspechom“ je vždy podľa záujmu lokalizované v rôznych oblastiach Slovenska.

Prečo by som mal prísť?

Zaiste, môžete získať informácie zdarma na našej webstránke. Takže prečo by ste mali platiť za tieto raňajky? Tu uvádzame zopár dôvodov:
1. Je to pohodlné. Naše “Raňajky s úspechom” sa konajú v hoteloch, ktoré sú situované v centre mesta takže nás pohodlne nájdete. Začíname o 8.00 hod. a končíme o 10.00 hod., ale ak potrebujete, môžete odísť skôr.
2. Je to jednoduché. Prezentácie sú realizované ľahko prístupnou formou, kde využívame pre lepšie pochopenie audiovizuálne pomôcky – je to lepšie ako hľadať hodiny roztrúsené články na internete.
3. Je tam viac materiálu. Budeme úprimní, nemôžeme v článkoch ktoré píšeme vyčerpať celú problematiku, preto dosť vecí chceme jednoducho komunikovať práve na takýchto stretnutiach.
4. Zdroje. Získate myšlienky a inšpiráciu pre váš ďalší rozvoj, alebo rozvoj vašej firmy.
5. Je to motivujúce. Viete sa lepšie sústrediť a urobiť potrebnú zmenu, ktorá sa pozitívne prejaví vo Vašom živote, a takto motivovaný “naštartujete” Váš deň.
6. Stretnete podobne zmýšľajúcich ľudí. Stretnúť iných, podobných ako Vy, ktorí chcú viac od života je nielen príjemné ale aj inšpirujúce.
7. Spýtate sa čo chcete. Ak máte akékoľvek otázky, nápad, myšlienku počas raňajok, sme schopní odpovedať Vám. Len toto má dvojnásobne vyššiu hodnotu ako cena za raňajky. :)

P.S. Vstupenky na “Raňajky s úspechom” v cene 39.-€ si môžete rezervovať, zaplatiť a osobne prevziať na predajných miestach siete Ticketportal, alebo prostredníctvom goTICKET pohodlne vytlačiť doma, alebo v práci.

V prípade vášho záujmu o SPONZORING tohoto jedinečného eventu kliknite TU.

RANAJKY S USPECHOM_LOGO


Vytlačiť Vytlačiť pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk FavoriteLoadingPridaj článok do obľúbených

Komentáre

Jeden Komentár v "Raňajky s úspechom"

  1. Jozefus73  

    avatar

    Je to veľmi dobrý článok.Ale na stránke http://www.mudrosti.webnode.sk
    je vcelku dosť užitočných informácií…

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.