Ako fitness ovplyvňuje úspech

Napísal  
Zaradené pod ZDRAVIE A FITNESS

Ak ste ma videli hovoriť, potom viete, že odporúčam, že ak chcete byť úspešní, mali by ste byť fit. Dostať sa do svetovej triedy vo fyzickej kondícii je jedným z najelegantnejších ťahov, ktoré môžete urobiť. Vďaka cvičeniu budete vyzerať lepšie, budete sa cítiť silnejšími a naplní vás to bezhraničnou energiou. Ak zostanete vo forme, budete dokonca šťastnejší.

Minulý týždeň bol pre mňa časom veľkej zmeny. Prerábam svoj biznis, aby som ho urobil zameranejším. Pripravujem svoj tím, aby všetci poznali nové štandardy a ciele. Sám seba tlačím ku tomu, aby som urobil viac a aby som vytvoril lepšie výsledky. Limity posúvam na hranice svojich snov. Musím urobiť väčšie zmeny; vášnivo to cítim. A ako cez toto všetko prechádzam, jeden z návykov, ktorý mi tak dobre slúži, je moja denná cvičebná rutina.

Spomínam si, ako mi raz jeden profesionálny vzpierač povedal: Daniel, niektorí ľudia chodia každý deň do kostola. Nuž, mojim kostolom je telocvičňa. A každý deň tam chodím, aby som bol požehnaný. Tiež si spomínam na účastníka jedného z mojich seminárov, ktorý sa podelil o nasledovné: „Cvičenie je poistka, ktorú si dávam na svoje zdravie. A každý deň, keď idem do telocvične, platím jej cenu.“ Nedávno mi starší človek pri inej príležitosti v Piešťanoch povedal: „Dobré zdravie je korunou na hlave dobrej osoby, ktorú môže vidieť iba chorý človek.“ Pekné myšlienky. Múdri ľudia.

Nezáleží na tom, aký som zaneprázdnený alebo koľko mám na pleciach povinností. Dobré cvičenie vonku ma upokojuje. Z behu, bicyklovania, plávania alebo veslovania sa vraciam zrelaxovaný, plný radosti a s pocitom prehľadu v otázkach v mojom živote. Počas behu dostávam toľko skvelých nápadov a keď dvíham činky, mám jasnú hlavu. A to, že ostávam fit, ma udržuje šťastným a pozitívnym. Pozrite, viem, že nikdy nevyhrám maratón alebo vzpieračskú súťaž. Ale preto, že sa starám o svoje zdravie, môj život bude oveľa lepší, produktívnejší a dlhší, než keby som to nerobil. A to mi naozaj stačí.

Komentáre

Jeden Komentár v "Ako fitness ovplyvňuje úspech"

  1. suzet  

    avatar

    100 % suhlasim,sama to ta robim tiez. V ZDRAVOM TELE ZDRAVY DUCH!!

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.