Viac foriem ako dosiahnuť úspech

Napísal  
Zaradené pod KARIÉRA

Peniaze sú len jedným merítkom úspechu. Vysoká sieťová hodnota je len jedna mena úspechu. Podľa mňa existujú viacnásobné formy bohatstva, na ktoré sa musíte pozrieť, aby ste sa rozhodli, či ste skutočne úspešní.

Tu je niekoľko z nich:

1. Plné kreatívne vyjadrenie.

Ak každý deň chodíte do práce a vyjadrujete svoje naj-, je spravodlivé, aby ste boli dosť bohatý. Oslávte to. A keď hodnotíte skutočnú silu vášho úspechu, pridajte si to k zúčtovaniu.

2. Vysoko dôverné vzťahy.

Ste obklopený veľkolepým Kruhom génov? Stýkate sa s ľuďmi, ktorí podávajú v práci najlepšie výkony? Máte priateľov, ktorí by pre vás urobili čokoľvek a podporujú najväčšie verzie vašej najlepšej vízie? Ak áno, potorm ste veľmi bohatý človek. Povzbudzujem vás k tomu, aby ste to rozpoznali – a ocenili to.

3. Osobné vedenie.

Podľa mňa osobné riadenie má veľa dočinenia s tým, keď je niekto zodpovedajúci. A… to zaisťuje, že vaše denné skutky sa zhodujú s vašimi najhlbšími hodnotami. Osobné vedenie má tiež veľa dočinenia s reprezentovaním dokonalosti vo svete naplnenom priemernosťou. Byť zapálený, pozitívny a zdvorilý. A zastávať nebojácnosť, keď sú iní vyplašení. Ak ste v tejto kategórii hodnotený vysoko, máte na svojom účte isté bohatstvo.

4.Účinok a vplyv.

Vodcovstvo nie je o vašom titule. Je o vašom účinku. A či už vediete firmu alebo podávate hamburgery, voľba, ktorej každý deň čelíte, je ovplyvňovanie druhých príkladom vašej dokonalosti. Alebo môžete byť obeťou podmienok, ktoré sú okolo vás. Ak je váš vplyv silný a vy pomáhate ľuďom, aby sa stail lepšími tým, že ste ich príkladom, oslavujte výhru.

A nazývajte sa úspešnými.

Na váš úspech.

Daniel

Komentáre

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.