Čo je to coworking?

Napísal  
Zaradené pod PODNIKANIE, PRODUKTIVITA

Notebok_kávaCoworking je metóda práce Freelancer v rámci komunity nezávislých pracovníkov (ktorí nezávisle na sebe vykonávajú svoju bežnú prácu) v zdieľanom pracovnom priestore, alebo počas neformálnych coworking stretnutí. Koncept Coworkingu vznikol už v roku 2005, kedy bola otvorená prvá spoločná kancelária v San Franciscu. Odvtedy vznikajú podobné kancelárie po celom svete a táto metóda práce sa stala veľmi populárna.

Pre koho je to určené?

Zábavný. Priateľský. Inšpiratívny. Kolaboratívny. Produkíivny. Ak hľadáte tieto vlastnosti vo vašej kancelárii, coworking kancelária je presne pre Vás. Čo je najdôležitejšou vecou pre začínajúceho podnikateľa? Peniaze! Ako ich vyrobiť, kde ušetriť, ako ich použiť atď. … Samozrejme každý začínajúci podnikateľ hľadá spôsob, ako si udrzať čo najviac peňazi, aby si mohol vybudovať svoju ríšu. Coworking je nová možnosť ako si podnikateľ môže zabezpečiť kancelárske priestory za veľmi nízku cenu, keďže nemusí platit deposit za kancelárske priestory,,samotné vybavenie, energie plus platí za kanceláriu len vtedy keď ju využíva.

Aké su jeho výhody?

Okrem ušetrených nákladov,ďaľšou veľkou výhodou coworking centra je spolupráca s ostatnými spoločnosťami, ktoré využívajú daný priestor. Niekedy sa môze stať, že sa na Váš názor spýtaju ľudia z inej firmy sediacej pri vedľajšom stole alebo naopak. A tým môžu vznikať nové zaujímavé tímy ľudí, ktorí by inak ani nemali veľmi možnosť sa stretnúť. Ako príklad možme uviesť novo vzniknuté Co-working centrum Office Hub Bratislava.

Viac informacií možeťe nájsť na stránke www.kancelariabratislava.sk.

Komentáre

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.