Váš prvý komentár na tomto blogu

Napísal  
Zaradené pod DŽENTLMEN

Ahoj. Ty. Áno. Chcem sa s tebou porozprávať, osoba, ktorá zatiaľ nikdy nenechala komentár, ale ktorá pravidelne v roku 2009 navštevovala túto webovú stránku.

Dnes je tvoj deň. Si tu. Bol by som rád, keby si nám napísal len malý komentár a pozdravil nás.

Vzhľadom k tomu, že takmer 800 slovenských mužov od nás dostáva cez email každý týždeň bezplatne články a že ďalších 8000 Slovákov každý mesiac číta túto webovú stránku a vzhľadom k tomu, že od mnohých čitateľov, ktorí majú dokonca lepšie nápady a názory, než máme v našich článkoch my, dostávame stovku komentárov na naše články, znamená to, že ak Vy máte otázku, dostanete spätnú väzbu od ľudí, ktorí vás nebudú súdiť, ale dajú vám realistické idey na to, ako byť v živote úspešnejší.

Ale vážne, len som o Vás chcel počuť. Pozdraviť. Ty, dlhodobý čitateľ a spotrebiteľ všetkých vecí odtiaľto. Len povedz ahoj.

Pre všetkých ostatných, moji úžasní priatelia, ktorí mi dávate viac než dávam ja Vám, keď sem napíšete komentár, ďakujem. Som vďačný za vaše príspevky k nášmu projektu. Na vás záleží.

Poďme všetci pozdraviť všetkých nových slovenských čitateľov tu, v komentároch…

Komentáre

11 komentárov v "Váš prvý komentár na tomto blogu"

 1. Jozef Magda  

  avatar

  Tiež som prekvapený, ako málo ľudí dokáže vyjadriť svoj názor na témy preberané na tejto stránke. Asi sme my Slováci naučení byť pasívny. Ale to nás k úspechu neprivedie.

  Toto nie je môj prvý komentár na tejto stránke. Chcem povzbudiť ostatných. Alebo neviete vyjadriť svoj názor?

  S pozdravom, verný čitateľ Jozef.

 2. mufl00n  

  avatar

  Tak toto je pre nás typické 🙂 Presne tak ako to býva napr. v škole. „Máte nejaké otázky? -(a všetci sú ticho..napriek tomu, že sú tam aj tí, ktorí otázky majú).
  Môžno by nebolo zle napísať článok aj o tomto probléme :-/ Ako sa zbaviť pasivity? Ako prestať pozerať na svoj život ako na film v televízii? …pretože…koľkokrát som napr. ja pri televízii zaspal. A čo keď práve preto „prespím“ dobrú príležitosť(?) 😉

  Snáď ma bolo dostatočne počuť a zdravím AHOJ :))

  Luboš

 3. Tmadnar  

  avatar

  No ale nájdu sa aj takí, ktorý z času na čas dajú o sebe vedieť. Teraz chcem hlavne napísať, že som za mladých a úspešných vďačný. Ďakujem za možnosť zušľachťovať sa. Skutočne vidím, že sa začínam hýbať z miesta. Uvidíme ako môj „pohyb“ dopadne. Určite dám vedieť, ale chce to ešte veľa času a práce.

 4. Jurdo_xxx  

  avatar

  Chcel som teda len napísať „Ahoj“… ;o) ale po odoslaní ma to upozornilo že príspevok je prikrátky…tak teda píšem viac ako ahoj…

  Ale nie, vážne…vďaka za túto stránku… =)

 5. Daniel  

  avatar

  Dakujeme za vaše postrehy, treba byť opatrný a veru „neprespať“ svoju príležitosť.
  Najlepším začiatkom je aj to, ak vôbec so sebou začneme niečo robiť, treba byť aktívny, tak všetkým držíme palce, aby sa Vám darilo v tomto napredovať.
  http://www.mlady-uspesny.sk

 6. Michal  

  avatar

  Dakujem za „vyprovokovanie“. Stranka, ludia co za nou stoja, mi zo svojmi nazormi velmi pomohli a pomahaju v mojom smerovani. Zacal som citat, uvazovat a zit podla toho. Este raz dakujem a pozdravujem.

 7. Enlovu  

  avatar

  rovny k rovnym – zakon rovnorodosti 🙂
  zdravim vsetkych snad budem tiez vediet ponuknut nejaku kvalitnu inspiraciu.

 8. rasti  

  avatar

  Zdravím vás, ani neviem aký starý je tento článok, ani komentáre, no aj tak sem píšem, keďže si odtiaľto čerpám hodnotné informácie. Nech sa darí!

 9. mattoni1972  

  avatar

  ahoj rad citam tuto stranku kedze som mimo slovenska takto si dodavam energiu na kazdodeny boj.Tak nech ten boj vsetci vyhrame.S pozdravom Matej

 10. worldboss  

  avatar

  Výborná výzva. Pár krát som už aj chcel pridať komentár… ale až toto zabralo. Verím že svojimi komentármi napomôžem ku skvelitneniu práce autorov, pretože smerovanie majú výborné

 11. Robero  

  avatar

  Ahojte rad chodim na tuto stranku lebo su na nej celkom dobre nasmerovane clanky vela som si z toho zobral k srdcu a odzrkadlilo sa to aj v mojom zivote dakujem!

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.