- Mladý a úspešný – sebadôvera, vzťahy, financie, kariéra, vodcovstvo, zdravie a fitness - http://www.mlady-uspesny.sk -

Váš prvý komentár na tomto blogu

Ahoj. Ty. Áno. Chcem sa s tebou porozprávať, osoba, ktorá zatiaľ nikdy nenechala komentár, ale ktorá pravidelne v roku 2009 navštevovala túto webovú stránku.

Dnes je tvoj deň. Si tu. Bol by som rád, keby si nám napísal len malý komentár a pozdravil nás.

Vzhľadom k tomu, že takmer 800 slovenských mužov od nás dostáva cez email každý týždeň bezplatne články a že ďalších 8000 Slovákov každý mesiac číta túto webovú stránku a vzhľadom k tomu, že od mnohých čitateľov, ktorí majú dokonca lepšie nápady a názory, než máme v našich článkoch my, dostávame stovku komentárov na naše články, znamená to, že ak Vy máte otázku, dostanete spätnú väzbu od ľudí, ktorí vás nebudú súdiť, ale dajú vám realistické idey na to, ako byť v živote úspešnejší.

Ale vážne, len som o Vás chcel počuť. Pozdraviť. Ty, dlhodobý čitateľ a spotrebiteľ všetkých vecí odtiaľto. Len povedz ahoj.

Pre všetkých ostatných, moji úžasní priatelia, ktorí mi dávate viac než dávam ja Vám, keď sem napíšete komentár, ďakujem. Som vďačný za vaše príspevky k nášmu projektu. Na vás záleží.

Poďme všetci pozdraviť všetkých nových slovenských čitateľov tu, v komentároch…