Nadväzovanie kontaktu so ženou

nadvazovanie_kontaktu-787386Rád by som sa Vás teraz niečo opýtal…

Aký je Váš postoj voči žene, o ktorú máte záujem, pri nadväzovaní kontaktu alebo pri rozhovore s ňou? Ako sa k nej správate? O ČOM PREMÝŠĽATE?

Snažíte sa hneď od začiatku zistiť, či má alebo nemá priateľa?

Alebo jednoducho predpokladáte, že pravdepodobne priateľa má a hľadáte nejaké náznaky, ktoré by tento Váš predpoklad vyvrátili?

Pokúšate sa predstierať, že o ňu nemáte záujem „v tomto zmysle“ a namiesto toho ste uvoľnený a prirodzený – až kým od nej nedostanete nejaké signály záujmu.

PREMÝŠĽATE vôbec o nejakej stratégii, ako so ženami kontakt nadviazať?

VÄČŠINA MUŽOV SI ANI NEUVEDOMUJE, ČO VLASTNE ROBÍ.

My muži často krát robíme veci, ktoré si ani neuvedomujeme. Alebo ak aj vieme, čo ROBÍME, NEUVEDOMUJEME si to, čo si OSTATNÍ ľudia (a hlavne ženy) o tomto správaní myslia.

Väčšina z nás mužov dovolí ostatným ovládať VÄČŠIU časť – ak aj nie všetko z toho, čo robíme. Jednoducho si NEPRIPUSTÍME fakt, že sa stále pokúšame urobiť alebo povedať to, čo by žena počuť chcela – a neuznáme ani to, že dokonca vopred uvažujeme nad tým, čo si o tom pomyslí, alebo ako na to bude reagovať… toto sa však deje.

A deje sa to STÁLE.

Napríklad: Povedzme, že ste nadviazali rozhovor s mladou, príjemnou a zábavnou ženou. Pôsobili ste ľahostajne, nepovedali ste nič, čo by ju mohlo uraziť alebo na ňu pôsobiť arogantne a celkovo ste sa k nej správali tak, akoby bola buď vydatá, alebo mala priateľa. Pravdepodobne by ste sa snažili nejakým spôsobom zistiť, či je slobodná, nijako sa nesústrediac na to, čo hovoríte a nakoniec by možno z Vašej strany padlo aj pozvanie na večeru.

A čo si o Vás táto mladá, atraktívna a inteligentná žena myslela, ak z Vás cítila nedostatok sebadôvery? Správne… pomyslela si, že nie ste hoden jej času.

Pozrime sa na to teraz z druhej strany.

Povedzme, že by ste sa ku VŠETKÝM ženám správali tak, akoby boli DOSIAHNUTEĽNÉ, inteligentné, zaujímavé, atď.

Čo by sa stalo potom?

Pravdepodobne by ste sa s nimi rozprávali správne hneď od začiatku a veľmi rýchlo by ste im dali najavo, že nie ste ďalším z tých, ktorí sa chcú rozprávať iba o počasí.

A čo by sa stalo?

Dalo by sa predpokladať, že veľa žien, ktoré sú buď nedosiahnuteľné, alebo neschopné normálneho rozhovoru, by Vás „odmietlo“. Jednoducho by nemali záujem. Boli by uzatvorené pre možnosť pokračovania vzťahu s Vami a nejakým spôsobom by váš spoločný rozhovor ukončili.

Takže čo urobíme?

Ani sa o to radšej nebudeme pokúšať.

A zmeškáme všetky príležitosti zoznámiť sa s tými úžasnými, slobodnými ženami, ktoré hľadajú takého muža, ktorý je dostatočne schopný na to, aby ich našiel.

Aké je teda riešenie?

Riešením je technika nazývaná správanie sa AKO KEBY bola slobodná, dosiahnuteľná a zaujímavá.

Musíte sa naučiť prekonať svoje pochybnosti o sebe samom a o ženách – a správať sa tak, AKO KEBY každá žena, s ktorou začnete rozprávať, bola SLOBODNÁ a AKO KEBY aj mala byť TOU PRAVOU, NAJZAUJÍMAVEJŠOU A NAJÚŽASNEJŠOU ŽENOU VÔBEC.

Musíte robiť práve tie veci, ktoré by TÚTO ženu upútali a na všetko ostatné zabudnúť.

A NESMIETE brať OSOBNE všetky tie veci, ktoré sa stanú v čase, kým ešte tú pravú nenájdete. A netrápte sa nad tými, o ktorých sa nakoniec ukáže, že vlastne nie sú ani slobodné, ani otvorené, ani zaujímavé, ani dosiahnuteľné, a ani úžasné!

Použite všetko, čo ste sa teraz odo mňa naučili a POUŽÍVAJTE TO I NAĎALEJ… aj keď budete mať pocit, že to niekedy nefunguje. Existuje veľmi veľa dôvodov, prečo ženy nemajú záujem… alebo záujem stratia… alebo čokoľvek.

Komentáre

4 komentáre v "Nadväzovanie kontaktu so ženou"

 1. stevie  

  avatar

  Ahoj Daniel,

  v prvom rade chcem vyjadriť poďakovanie, obdiv a samozrejme pochvalu za spustenie takého projektu ako je http://www.mlady-uspesny.sk

  Som zaregistrovaný na stránke a chodia mi maily s novými pridanými článkami. V jednom z nich som si našiel aj tento článok (Nadväzovanie kontaktu so ženou). Zaujal ma svojim názvom, nakoľko sa tejto problematike venujem už niekoľko rokov a tak som si ho prečítal. V závere som bol však trošku sklamaný nakoľko som od neho očakával možno niečo viac. Všetky tie riadky a slová v článku by sa dali vyjadriť v jednom odstavci na základe teórie veľkých čísel. Ja by som ich zhrnul metaforou: „Ak opakovane púšťaš mincu na zem, tak po určitom množstve opakovaní, nakoniec zostane stáť na hrane…“ z toho: „Ak oslovíš a pozveš na rande dostatočne veľké množstvo žien nakoniec sa medzi nimi určite nájde tá pravá…“

  V obsahu tohto článku by som skôr uvítal konkrétny návod, postup(algoritmus) ako sa má muž správať aby radikálne zvýšil svoju efektívnosť pri nadväzovaní kontaktu zo ženou… (Mne by na začiatku môjho bádania v oblasti žien pred niekoľkými rokmi také niečo veľmi pomohlo…)

  Čo tak… skúsiť ho(ten algoritmus) nejakým spôsobom sfomulovať a prípadne uverejniť ako článok na týchto stránkach?

  Budem sa naňho tešiť a rád si ho prečítam…

  Prajem veľa elánu do ďalšej činnosti a ostávam s pozdravom,

  Stevie (mladý a úspešný)

 2. Daniel  

  avatar

  Ahoj Stevie,
  dakujem za spatnu vazbu, velmi si to cenim! v prvom rade chcem byt uprimny a povedat, ze tento clanok som pisal uz pred rokom. bolo to na http://www.laska-vztahy.sk, postupne sme tieto clanky dali na novu http://www.mlady-uspesny.sk a toto je jeden z poslednych clankov.
  Clanky takehoto typu uz pisem len zriedka, ale mas pravdu, chyba nejaky konkretny navod v ramci nasej stranky co sa tyka ako si moze najst muz partnerku.
  Napisali sme e-knihu, ktora bude na predaj hned ako sa rozbehne e-shop.
  Aby som Ti zodpovedal na tvoju otazku:
  Nestracaj ziadne prilezitosti a moznosti.
  Zeny maju rady uprimnost, uvolnenych, sebavedomich muzov..
  Neposkodis svoju snahu ak sa podla toho chovas.
  Cenim si, ze nadalej citas nasu webstranku a tym nam pomahas k vylepseniu nasich sluzieb.

 3. petra  

  avatar

  mily stevie,

  ako zena/dievca 🙂 by som chcela zareagovat na tvoj komentar..
  myslim si, ze nie je mozne vymysliet konkretny navod/postup, ktory by muz mohol pouzit pri komunikacii so zenou..

  kazda zena je ina vo svojej podstate, kazdej sa paci nieco ine, a prave to neumoznuje pouzivat muzom nauceny konkretny vzorec spravania.. ale pokojne mozes vsadit na prirodzenost, bud sam sebou, trosku hravy, jemne ironicky a uvolneny…
  ver, ze to zaberie…

  prajem vela uspechov
  —————————-

  mily daniel,
  mam otazku: co je pre muza dolezitejsie: zenu pochopit, alebo ju milovat?

  tesim sa na odpoved 🙂

  petra

 4. Daniel  

  avatar

  Jeden z princípov podľa ktorého sa snažím žiť je ten, že prv sa snažím človeka pochopiť predtým ako očakávam, že budem pochopený.
  V oblasti vzťahu treba pochopiť ženu a až potom ju dokážem milovať.
  Skús sa spýtať aj ostatných mužov, sám som zvedavý, čo napíšu.

  S pozdravom
  Daniel

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.