Leto a kabriolet

Napísal  
Zaradené pod DŽENTLMEN, ZA VOLANTOM

car_photo_232326_7Leto je už dávno tu a s ním aj túžba po jazde s vetrom vo vlasoch. Predstavíme si Audi A3 Cabrio, ktoré ponúka klasickú plátenú strechu z moderných, ľahkých a dobre izolujúcich materiálov. Sklopíte ju za 9 sekúnd, pričom treba spomaliť aspoň na 30 km/h.

Malý Audi kabriolet je k dispozícii vo výbave Attraction a Ambition, chýbať nebude ani športový S-paket, ktorý poteší oko sedemnásťpalcovými hliníkovými diskami  (na prianie aj 18“) a športovo naladeným podvozkom zas „pretekychtivých“ vodičov. Audi dostanete v 15-tich farebných odtieňoch laku. Plátená strecha môže byť čierna, červená alebo modrá. O dobrý výhľad dozadu sa stará relatívne veľké zadné vyhrievané okno. Vďaka akusticky vyspelým materiálom je pri rýchlosti 140 km/h v interiéri iba o 1 dB vyššia hladina hluku než v klasickej A 3 s pevnou strechou.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Pcy0P9Jb5cU&translated=1

Vysoká tuhosť karosérie, kvalitné materiály, vynikajúce jazdné vlastnosti a prémiová kvalita dielenského spracovania k Audi jednoducho patria. Pohon zabezbečujú 4 agregáty, dva benzínové a dva naftové. Pre milovníkov nafty doporučujem A3 Cabriolet 2.0 TDI DPF S tronic, kde krútiaci moment 320Nm a 140 koní vás poteší maximálnou rýchlosťou 207 km/h a spotrebou v zmiešanom režime 5,6 litra nafty na 100 km.

Tí, ktorí „krútia nosom“ a dávajú prednosť benzínovému plnokrvníkovi – siahnite na prepĺňaný  2.0 TFSI S tronic, kde pripravených 200 koní vás katapultuje z nuly na stovku za 7,3 sekundy a ručička tachometra sa zastaví približne na 240-tke.

Záverom chcem priateľsky upozorniť všetkých nadšencov nielen audi, ale aj vodičov všetkých „štvorkolesových tátošov“. Jazdite vždy ohľaduplne – veď na ceste sú aj ostatní účastníci cestnej premávky. Mladý a úspešný jazdí nielen s prehľadom, ale sa riadi mottom: „Keď sadám za volant, tak nikdy nepijem alkohol!“

Veľa štastných kilometrov želá Kamil.

Komentáre

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.