Mladý a úspešný za volantom…

Napísal  
Zaradené pod DŽENTLMEN, ZA VOLANTOM

Máte auto? Šoférujete? Najazdíte denne aspoň 10-20 km autom do práce? Pre mnohých samozrejmosť, pre iných ťažká predstava. Pravdou však je, že dnešný moderný človek si bez auta nevie svoj život predstaviť. S obľubou hovorím, že miesto za volantom je jedno z mála miest, kde sa dá dokonale prečítať charakter vodiča. Samozrejme za jazdy. Každý z nás má iný štýl jazdy. A zďaleka nie každý je rodený „Michael Schumacher“.

Čo robíte, keď je pred vami pomalšie a nerozhodné auto?

Zažívate za volantom stres?

Ste za to, že tí, ktorí nešoférujú rovnako rýchlo a s prehľadom ako vy, nemajú jazdiť vôbec?

Mnoho pomalších a nerozhodných vodičov pred vami sú začiatočníci.

Ako sa majú zlepšiť, keď by ste ich najradšej nechali jazdiť MHD?

Chcel by som týmto článkom vyvolať diskusiu o tom, ako sa vnímate, charakterizujete ako vodič, čo si myslíte o tých druhých za volantom a aký by podľa vás mal byť ideálny vodič?

Teším sa na vaše postrehy a komentáre!

.

.

Komentáre

2 komentáre v "Mladý a úspešný za volantom…"

  1. Ingrid Lichnerova  

    avatar

    Ja denne jazdím, a čím ďalej tým s väčšou nechuťou. Cesty sú ako ementáler, premávka hustá, ľudia za volantom bez rozumu, aspoň podaktorí. A vôbec sa tomu nečudujem, keď žijeme v dobe rýchlo, rýchlo, rýchlejšie. Už som mal byť tam, zas meškám… A potom je skupinka čo má na všetko, má najmodernejšie auto, najväčšie a cítia sa ako bohovia.

  2. Kamil  

    avatar

    Je to tak Ingrid, za volantom sa krásne prejavuje náš charakter. Takže aspoň vieme, s kým máme do činenia. Nie je to krásne. Pretvárka sa za volantom jednoducho nenosí… 🙂

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.