Návod pre začiatočníkov


tim mlady uspesnyKým niektorí z vás sledujú www.mlady-uspesny.sk od jeho začiatku v roku 2006, mnohí z vás sú čerstvými čitateľmi. Aby sme vám pomohli pochopiť, o čom je táto webová stránka, pripravil som pre vás rýchly návod pre začiatok.

Náš tím pozostáva z troch profesionálov a tu si o nás môžete prečítať viac. To, čo nás priviedlo na spoločnú cestu, bola naša túžba po osobnom a profesionálnom úspechu. Táto cesta bola inšpirovaná príbehmi iných úspešných ľudí. A tiež vedomím, že jednoduché zmeny alebo zvyky, ktoré učiníme raz, nám v živote môžu priniesť úspech. Na webovej stránke ponúkame denne články, e-kurzy, pracovné knihy, videá, produkty a semináre pre všetkých, ktorých zaujíma, ako byť úsešnejším vo všetkých oblastiach života. Preto je táto stránka rozdelená do „oblastí života“ ako sú:

VEDENIE a VODCOVSTVO
– SEBADÔVERA
– LÁSKA a VZŤAHY
– KARIÉRA
– FINANCIE
– ZDRAVIE a FITNESS
– OTCOVSTVO

a tiež zahŕňajú základy osobného rastu a ovocia úspechu ako sú:

ZAMERANIE na CIEĽ
VIZUALIZÁCIA

– PRODUKTIVITA alebo „AKO DOKONČIŤ VECI“

a tiež niekoľko „myšlienok pre povzbudenie“ alebo motivačných článkov zameraných na to, aby ste sa zamysleli nad životom alebo aspoň začali diskusiu v časti komentáre pod každým článkom.

Plánujeme prokračovať každý týždeň v uvádzaní nových videí na úvodnej strane, aby ste nás mohli lepšie spoznať a tak vám môžeme demonštrovať naše predstavy, ktorými žijeme.

Táto webová stránka bola vytvorená pre inšpiráciu, vzdelanie a motiváciu, aby ste žili úspešný a hodnotný život.

Váš tím Mladý – Úspešný

Vytlačiť Vytlačiť pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk FavoriteLoadingPridaj článok do obľúbených

Komentáre

8 komentárov v "Návod pre začiatočníkov"

 1. Peter Kocian  

  avatar

  práve som sa zaregistroval,uvidím čo všetko mi dá vaša stránka,no v každom prípade som velmi rád že niečo takéto je.

 2. Samuel  

  avatar

  V prvom rade oceňujem nápad.Stránka vyzerá veľmi zaujímavo.Idem sa pustiť do čítania a nechám sa prekvapiť…

 3. Ivan  

  avatar

  Prajem pekný deň.
  Túto stránku som našiel pri surfovaní a hľadaní možností nadviazať spoluprácu z organizáciami, vykonávajúce školenia pre občanov v oblasti finančníctva a ponúknuť im pozretie a vypočutie mojich prednášok , ktoré som spracoval do jedného balíka pod názvom „ Informačný systém pre obyvateľov „.
  Následne hľadám vhodných ľudí po celom Slovensku čo majú organizačne a komunikatívne schopnosti, neboja sa prípadných neúspechov pri odmietnutí aby som aj cez týchto ľudí mohol tie informácie uvedené v prednáškach dostať ku ľudom.
  Prečítal som si tu dosť zaujímavých veci a preto som sa aj ja tu zaregistroval . ´Ďakujem za možnosť byť účastníkom tejto stránky. Ivan

 4. kahi  

  avatar

  Cavte

  Aj ja som sa prave zaregistroval…len som si neako nevšimol ze tu vlastne nieje ziadne forum,chat.
  Stranka je dobrá, len neviem nakolko je aktualna.To forum preto lebo rad sa obklopujem ludmi co maju podobne zmyslanie preto vymena kontaktov, spolocne brainstormingy, debaty mozu byt iba + pre mna a to iste pre ostatnych. snad sa to tu ozivy

 5. Nilovehe  

  avatar

  tento blog je vážne super… veľmi sa mi páči len neviem či som správne pochopila… môžu tu písať články aj zaregistrovaný? no ako som ja či tu to funguje iba ako na čítanie?.. prosím odpovedzte mi co najrýchlejsie 😀 dakujem

 6. Kamil  

  avatar

  Odpoved pre Nilovehe:
  Áno, dá sa na tento blog (ale aj na http://www.mlada-uspesna.sk) prispievať aktívne. Buď v komentároch alebo aj konkrétne ako prispievateľ-autor vo forme článkov. Je nutné dať nám vedieť a serióznym záujemcom priradíme status prispievateľa. 🙂 .

 7. Podzauspechom  

  avatar

  Prosím vás existuje na tejto stránke niečo podobné ako chat alebo niečo podobné ako výmena skúseností alebo informácii s inými úžívatelmi?

 8. Kamil  

  avatar

  Na tejto stránke priamo neexistuje chat. Ale pretože sme na facebooku – tam je táto možnosť k dispozícii. Ak by bol veľký záujem od čitateľov Mladý a Úspešný a chat priamo na stránkach – určite sa budeme tým zaoberať a niečo vymyslíme. Zatiaľ sme takúto požiadavku nezaregistrovali okrem jednej. 🙂

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.