- Mladý a úspešný – sebadôvera, vzťahy, financie, kariéra, vodcovstvo, zdravie a fitness - http://www.mlady-uspesny.sk -

Návod pre začiatočníkov

tim mlady uspesnyKým niektorí z vás sledujú www.mlady-uspesny.sk od jeho začiatku v roku 2006, mnohí z vás sú čerstvými čitateľmi. Aby sme vám pomohli pochopiť, o čom je táto webová stránka, pripravil som pre vás rýchly návod pre začiatok.

Náš tím pozostáva z troch profesionálov a tu si o nás môžete prečítať viac. To, čo nás priviedlo na spoločnú cestu, bola naša túžba po osobnom a profesionálnom úspechu. Táto cesta bola inšpirovaná príbehmi iných úspešných ľudí. A tiež vedomím, že jednoduché zmeny alebo zvyky, ktoré učiníme raz, nám v živote môžu priniesť úspech. Na webovej stránke ponúkame denne články, e-kurzy, pracovné knihy, videá, produkty a semináre pre všetkých, ktorých zaujíma, ako byť úsešnejším vo všetkých oblastiach života. Preto je táto stránka rozdelená do „oblastí života“ ako sú:

VEDENIE a VODCOVSTVO
– SEBADÔVERA
– LÁSKA a VZŤAHY
– KARIÉRA
– FINANCIE
– ZDRAVIE a FITNESS
– OTCOVSTVO

a tiež zahŕňajú základy osobného rastu a ovocia úspechu ako sú:

ZAMERANIE na CIEĽ
VIZUALIZÁCIA

– PRODUKTIVITA alebo „AKO DOKONČIŤ VECI“

a tiež niekoľko „myšlienok pre povzbudenie“ alebo motivačných článkov zameraných na to, aby ste sa zamysleli nad životom alebo aspoň začali diskusiu v časti komentáre pod každým článkom.

Plánujeme prokračovať každý týždeň v uvádzaní nových videí na úvodnej strane, aby ste nás mohli lepšie spoznať a tak vám môžeme demonštrovať naše predstavy, ktorými žijeme.

Táto webová stránka bola vytvorená pre inšpiráciu, vzdelanie a motiváciu, aby ste žili úspešný a hodnotný život.

Váš tím Mladý – Úspešný