Princípy úspechu


Táto časť našej webovej stránky je venovaná rôznym princípom, ktorými máme v úmysle dostať sa k jadru životného štýlu mladý-úspešný.

Všeobecne

Prečo je menej viac: Verím, že úspech nie je o tom mať “viac” a byť “menej”. Tým myslím mať príliš veľa výdavkov, príliš veľa vecí, príliš veľa povinností a zodpovednosti – čím prídete k tomu, že sa cítite “malý” a preťažený.

Neustále vylepšovanie sa: Rozdiel medzi úspešnými a neúspešnými sa ukazuje v tom ako míňajú svoj čas. Ľudia, ktorí majú úspech, trávia takmer všetok svoj čas robením niečoho, čo nejakým spôsobom zdokonaľuje ich, ich vzťahy alebo ich situáciu v kariére. A to nedosiahneme robením ničoho.

Produktivita

Týždenný Posudok: Najdôležitejšou, ale jednotlivo najťažšou časťou toho, ako byť v živote úspešnejší, je urobiť si každý týždeň čas na týždenný posudok.

Osobné princípy produktivity: Už veľa rokov nasledujem ideu vytvárania väčšej osobnej produktivity vo svojom živote (osobnou produktivitou mám na mysli – robiť menej vecí, ktoré nechcem robiť a viac tých, ktoré robiť chcem). Ak tieto tri princípy nasledujete, zaručujem vám, že Vás môžu priviesť bližšie k vášmu cieľu, nájsť rovnováhu vo vašom živote, porazia váhavosť a budete mať oveľa menej stresový deň.

Financie

Míňajte menej než zarobíte – Znie to jednoducho, však? Ešte stále je veľa ľudí, ktorí sa topia v dlhoch (míňajú viac než zarobia) alebo žijú chudobne z mesiaca na mesiac (míňajú práve toľko, koľko zarobia).

Vytlačiť Vytlačiť pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk FavoriteLoadingPridaj článok do obľúbených

Komentáre

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.