Princípy úspechu


Táto časť našej webovej stránky je venovaná rôznym princípom, ktorými máme v úmysle dostať sa k jadru životného štýlu mladý-úspešný.

Všeobecne

Prečo je menej viac: Verím, že úspech nie je o tom mať “viac” a byť “menej”. Tým myslím mať príliš veľa výdavkov, príliš veľa vecí, príliš veľa povinností a zodpovednosti – čím prídete k tomu, že sa cítite “malý” a preťažený.

Neustále vylepšovanie sa: Rozdiel medzi úspešnými a neúspešnými sa ukazuje v tom ako míňajú svoj čas. Ľudia, ktorí majú úspech, trávia takmer všetok svoj čas robením niečoho, čo nejakým spôsobom zdokonaľuje ich, ich vzťahy alebo ich situáciu v kariére. A to nedosiahneme robením ničoho.

Produktivita

Týždenný Posudok: Najdôležitejšou, ale jednotlivo najťažšou časťou toho, ako byť v živote úspešnejší, je urobiť si každý týždeň čas na týždenný posudok.

Osobné princípy produktivity: Už veľa rokov nasledujem ideu vytvárania väčšej osobnej produktivity vo svojom živote (osobnou produktivitou mám na mysli – robiť menej vecí, ktoré nechcem robiť a viac tých, ktoré robiť chcem). Ak tieto tri princípy nasledujete, zaručujem vám, že Vás môžu priviesť bližšie k vášmu cieľu, nájsť rovnováhu vo vašom živote, porazia váhavosť a budete mať oveľa menej stresový deň.

Financie

Míňajte menej než zarobíte – Znie to jednoducho, však? Ešte stále je veľa ľudí, ktorí sa topia v dlhoch (míňajú viac než zarobia) alebo žijú chudobne z mesiaca na mesiac (míňajú práve toľko, koľko zarobia).

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (3 votes cast)
Princípy úspechu, 6.3 out of 10 based on 3 ratings
Vytlačiť Vytlačiť pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk FavoriteLoadingPridaj článok do obľúbených

Komentáre

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.