Najlepšie Audi…

Napísal  
Zaradené pod DŽENTLMEN, ZA VOLANTOM

Najlepsie AudiZnačka Audi zaznamenala výrazný úspech v čitateľskej ankete Najlepšie automobily 2009, ktorej výsledky slávnostne vyhlásilo vydavateľstvo Motor-Presse Slovakia v mesiaci apríl 2009. Anketa je súčasťou medzinárodnej ankety Best Cars, ktorú vydavateľský holding Motor-Presse International usporadúva už 33 rokov. Na Slovensku táto anketa prebieha od roku 1996. Čitatelia slovenského časopisu auto motor a šport, ktorý má podľa prieskumov čítanosť 4 % – čo je najviac zo špecializovaných motoristických periodík – hodnotili aktuálne automobily podľa rovnakých princípov a kritérií aké sa používajú v Nemecku a v ostatných národných anketách motoristických časopisov skupiny Motor-Presse International. Kvótnym výberom bolo spracovaných 1373 platných odpovedí, ktoré poskytujú množstvo informácií s možným spracovaním podľa 40 automobilových značiek, 30 filtrov nad cieľovými skupinami a 13 imidžových kritérií. Všetky hodnotenia sú porovnateľné za obdobie ostatných 19 rokov s výsledkami až v 17 krajinách.
Čitatelia pri ankete hodnotili osobitne novinky, ktoré prišli na trh za posledný rok (voľba A), ako aj automobily bez časového obmedzenia (voľba B). Najlepšie automobily sú jedinou anketou tohto druhu, kde aj staršie automobily môžu poraziť čerstvé novinky, ktoré tradične na seba priťahujú väčšiu pozornosť.
httpv://www.youtube.com/watch?v=Ey-CVisKFEw
Pri ankete Najlepšie automobily 2009 značka Audi výrazne triumfovalo. V piatich z desiatich kategórií automobilov sa v hodnotení bez časového obmedzenia umiestnila na prvom mieste: modely Audi A3, A4, A6 a A8 zvíťazili v kategóriách od nižšej strednej po luxusnú triedu a k tomu sa pripojilo prvé miesto Audi R8 v kategórii športových automobilov. V celkovo 20 kategóriách (10 v prvej voľbe a 10 v druhej voľbe) na prvých miestach bodovalo 11 európskych a japonských automobilových značiek.

Úspech značky Audi v ankete Najlepšie Automobily 2009 na Slovensku dokonca prekonáva aj výsledky na „domácej pôde“ v Nemecku, kde sa modely Audi umiestnili v troch kategóriách na prvom a v troch kategóriách na druhom mieste.

Zdroj: www.audi.sk
httpv://www.youtube.com/watch?v=NDwEE_1ESMU

Komentáre

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.