Poznám Vás? Poznáte Vy mňa?

Napísal  
Zaradené pod VZŤAHY, MEDZIĽUDSKÉ

gypsy-kidsDovoľte prosím, aby sme na chvíľu prestali rozprávať o úspechu a aby sme sa s Vami podelili o tento osobný odkaz. Zastavme sa na okamih a spriateľme sa.

Naše dve hlavné sústredenia: Vy a úspešné idey.

Mladý-Úspešný je webová stránka, ktorú každý deň čítajú stovky mužov a žien. Mnoho z nich poznáme osobne, mnoho z nich nie. Každý deň trávime hodiny a hodiny udržiavaním toľkých vzťahov s Vami, ako je to len možné. Robíme to prostredníctvom osobných stretnutí, seminárov, telefonátov, e-mailov, e-kurzov, robením videí a aj cez facebook. Náš výskum je pomerne často založený na hľadaní kvalitných informácií a pokusom zistiť, či fungujú v našich vlastných životoch /biznisoch/ vzťahoch. Ak áno, potom vám o tom hovoríme. Toto všetko zozbieravame do potencionálne užitočných článkov a dávame ich na túto webovú stránku.

Trávim mnoho zo svojho pracovného času tým, že hľadám najlepší spôsob ako by Vám tieto nápady pomohli rásť a ako o tom hovoriť s inými ľuďmi, rovnako ako hovoriť o ich vlasntých výzvach.

Ako sa Vám snažíme pomôcť.

Našou úlohou (Vidíte nás? Skáčeme a mávame vám práve tu ;-)) je vybaviť Vás nápadmi, začiatočnými bodmi a ďalšími potencionálnymi krokmi za úspechom vo Vašom živote.

Vašou úlohou, ktorú by ste mali akceptovať, je rozhodnúť sa, či to, čo som Vám ponúkol je alebo nie je užitočné (časť 1), potom sa rozhodnúť čo chcete alebo nechcete v živote /biznise/ vzťahoch robiť (časť 2) a potom sa rozhodnúť, či chcete alebo nechcete prísť na jeden z našich seminárov, aby ste tieto nápady rozvinuli ďalej a eventuálne zažili pozitívnu zmenu (časť 3).

Na tejto webovej stránke a v komentároch získate múdrosť odvážnych ľudí, ktorí pridali svoje vlastné myšlienky. Títo ľudia sú takmer vždy inteligentnejší ako pôvodný článok alebo seminár a určite majú nápady, ktoré by ste mali nasledovať práve tak ako naše.

Funguje to? Kto vie? Ale tohto roku máme s touto stránkou kopec zábavy a tešíme sa na to, čo príde ďalej.

A čo Vy? Prečo na chvíľu nezastavíte a nedáte nám v komentároch vedieť, čo si myslíte?…

Článok napísal Daniel Shaw

Komentáre

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.