Princípy úspechu – sebadôvera

Napísal  
Zaradené pod SEBADÔVERA

budovanie_sebadovery-750857Koľkokrát vám mysľou prebehli myšlienky: „Musím ísť a urobiť to“ alebo „Mal by som ísť do posilovne viac ako raz týždenne,“ alebo „Mal by som vstávať o 20 minút skôr…“mal by som…..“. 🙁
Viem, cítime, že by sme mali…. A úspech neprichádza. Kde je „pes zakopaný“? Odpoveď je: v našej motivácii. Závidíme ľuďom (aspoň tak v tichosti), ktorým sa darí, možno vieme, že to chce len systém, chuť a našu snahu.
Život nám umožňuje učiť sa, rozvíjať a zvládnuť také zručnosti, ktoré nám pomôžu byť motivovaný. A môžete si splniť to, čo ste vždy chceli.
Je načase odstrániť akékoľvek výhovorky! Je tu čas, aby ste rozvinuli svoj potenciál. Princípom úspechu sa dá naučiť, osvojiť si ich. Každý z nás má v sebe tú vnútornú silu, ktorá nás ženie vpred. Aj o tomto budeme hovoriť na seminári PRINCÍPY ÚSPECHU. No ako byť úspešný, keď mám nízku sebadôveru (to sú aktuálne výsledky našej ankety). Nehľadajte žiaden zázračný liek, žiadnu magickú formulku, žiaden trik. Je to skryté v jedinom slovíčku. To slovíčko pozná každý. Stretol sa s ním. Vie, že existuje. No napriek tomu ho nepoužíva, neverí mu, trápi sa. Napínam vašu pozornosť? Tým slovíčkom je vaša VÁŠEŇ.
Nehovorím o obyčajnom želaní. Chcem hovoriť o silnej túžbe, o pravde ktorej veríte. Keď vášnivo veríte, robíte, bojujete, prekonávate prekážky – asi nik nepovie, že vám chýba sebadôvera.
Čím viac ste vášnivým po tom, čo chcete dosiahnuť – máte neotrasiteľnú túžbu – tým silnejšia je vaša motivácia. Dôsledkom toho je, že budete nevyhnutne úspešnejší než ste doteraz.
Akonáhle ste našli vašu vášeň, motivácia je jednoduchá. Vaša túžba, vaša horúca vášeň je palivom, hnacím motorom a vašou vnútornou motiváciou. Táto motivácia vám prinesie sebadôveru a spokojnosť. Inšpiruje vás to k aktivitám. Na seminári (klikni)PRINCÍPY ÚSPECHU budeme nielen hovoriť, ale aj praktizovať 8 kľúčových princípov úspechu. Pohovoríme o vďačnosti, zdraví, vodcovstve, kariére, vzťahoch, sebadôvere, financiách a produktivite. Pre vašu inšpiráciu a motiváciu si môžete bezplatne stiahnuť pdfko SEBADÔVERA – PRINCÍP ÚSPECHU.

Komentáre

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.