Mojich 8 tipov na úspech

Napísal  
Zaradené pod KARIÉRA

V mojej predstave, úspech, bohatstvo a vodcovstvo nie sú len o zarábaní peňazí. V skutočnosti existuje osem elementov, ktorými si chcete byť istí, že sú na svetovej úrovni skôr, než sa môžete nazvať bohatými a skutočne úspešnými.

Opíšem ich:

1. Vnútorný úspech. Tento zahŕňa pozitívnu myseľ, vysoké sebavedomie, vnútorný pokoj a silné duchovné spojenie. Tiež zahŕňa jasnosť ohľadom vašich hodnôt a neľútostné smerovanie ku vašim jedno-, troj-, päť- a desaťročným cieľom.

2. Fyzický úspech. Vaše zdravie je vašim bohatstvom. Aký zmysel má dostať sa vo vašej kariére na skvelú pozíciu, ak vás to vedie ku chorobe? Nebuďte najlepším podnikateľom v nemocnici. Prečo sa stať najbohatším človekom na cintoríne? Skvelí vodcovia majú skvelé zdravie.

3. Rodinný a sociálny úspech. Ak ste šťastní v rodinnom živote, budete lepší aj v práci. Na konci životnej púte nikto neľutuje, že svoju rodinu dal na prvé miesto. K tomu sa pridružuje nevyhnutnosť ukuť hlboké spojenie s priateľmi a členmi vášho osobného spoločenstva, vrátane členov, vašich vzorov a dôverných poradcov.

4. Kariérny úspech. Veľmi dôležité je, aby ste dosiahli vaše najlepšie schopnosti tým, že ste vo svojej práci najlepší. Stávať sa vo vašej profesii skvelým, prináša pocit uspokojenia, keď je práca dobre vykonaná. Pomáha to vytvoriť si vašu značku. Ak ste vo svojej práci svetovou triedou, je to dobré pre rešpektovanie samého seba. Buďte tak dobrí v tom, čo robíte, že vám vaši kolegovia a klienti budú tlieskať.

5. Ekonomický úspech. Áno, peniaze sú dôležité. Nie je to najdôležitejšia vec v živote, ale je veľmi dôležitá a úplne robí život ľahším a lepším. Peniaze vám dovolia žiť v peknom dome, chodiť na krásne dovolenky, výlety a dobre sa postarať o tých, ktorých milujete. A tiež, čím viac zarábate, tým viac môžete darovať.

6. Priatelia úspechu. Stanete sa tým, s kým trávite čas a vaše priateľstvá ovplyvňujú vašu myseľ a konanie. Nepotrebujete akademický alebo podnikateľský titul, aby ste sa obkolesili neobyčajnými ľuďmi – a ich múdrosť sa o vás obtrie.

7. Úspech v dobrodružstve. Aby sme boli naplnení, každý z nás potrebuje vo svojom živote tajomstvo. Výzva je pre šťastie nevyhnutná. Ľudský mozog túži po novotách. A my sme tvorivé stvorenia, takže neustále potrebujeme byť tvoriví, ak dúfame, že chceme pocítiť radosť. Veľa dobrodružstva (počnúc stretávaním nových ľudí po navštevovanie nových miest) je nevyhnutným elementom autentického bohatstva.

8. Príspevkový úspech. Možno najhlbšou túžbou ľudského srdca je žiť pre niečo väčšie než sám pre seba. Každý z nás túži byť významný. Kvôli odlišnosti. Vedieť, že svet bol lepším, pretože sme boli na tejto planéte: Ak ste živí, skvelý príbeh sa ešte neskončil. Vodcovia zanechávajú odkaz.

Ak chcete zažiť skutočný úspech, pozývam vás, aby ste sa zamerali na každý z týchto ôsmych elementov. Samotné peniaze nedefinujú úspešného človeka. Je veľa bohatých ľudí, ktorí sú nešťastní a ako ľudia neúspešní. Zamerajte sa na povýšenie všetkých týchto troch oblastí na svetovú úroveň a nebudete len žiariť pre všetkých okolo vás, ale tiež nájdete spokojnosť, ktorá pretrvá.

Komentáre

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.