Túto príležitosť si nenechajte ujsť…

Verím, že mnohí z vás, milí mladí a úspešní túžite, alebo hľadáte spôsob, ako si posilniť svoju osobnú povesť. Vhodne sa zviditeľniť a ešte k tomu elegantným spôsobom.

Po veľkom úspechu webstránky Mladý-Úspešný.sk (a taktiež Mladá a Úspešná.sk) expandujeme a rozširujeme náš profesionálny tím.

♥ Myslíte si, že si, že ste odborník?
♥ Ste plný praktických rád, nápadov, alebo skúseností, ktoré môžu povzniesť, povzbudiť a motivovať mladých a úspešných mužov na Slovensku, alebo v Českej repubike?
♥ Píšete dobre?
♥ Chcete posilniť svoj osobný vplyv na internete? Dať o sebe vedieť?
♥ Chcete spolupracovať s najnavštevovanejším slovenským webovým blogom v oblasti osobného a kariérneho rozvoja?

Hľadáme vhodných autorov, ktorí chcú prispievať svojimi hodnotnými článkami a dobrými nápadmi na týždennej báze v oblastiach vedenia a riadenia ľudí, team-buildingu, sebadôvery, zdravia a fitness, osobných financií, budovania vzťahov, osobného a kariérneho rozvoja jednotlivcov.

Naše požiadavky:

– Pošlite nám vaše 3 články (max. však na formát A 4)
– Musia obsahovať 100% vašej pôvodnej tvorby a nesmú byť doteraz publikované (v knihách, časopisoch alebo na internete.)
– Očakávame, že máte viac ako 21 rokov
– Očakávame slovenských ale aj českých prispievateľov (záujemkyne kliknite prosím na Mladá-Úspešná)
– Neakceptujeme články, ktoré sú v rozpore s „Podmienkami používania“ stránky www.mlady-uspesny.sk

Termín zasielania vašich príspevkov (v horeuvedených oblastiach) končí 28.februára 2010.

Prosím, kontaktujte nás prostredníctvom KONTAKTNÉHO FORMULÁRA a nezabudnite uviesť váš krátky životopis.

Na budúci mesiac od 10-tich najlepších prispievateľov – kandidátov budeme publikovať ich články, so stručnou charakteristikou a linkou na ich osobné webové stránky alebo on-line profil. Čitatelia na www.mlady-uspesny.sk budú potom vyzvaní, aby hlasovali, resp. komentovali články a vybrali najlepšie top 3 prispievateľov, ktorí ako formu odmeny dostanú:

A. príležitosť prispievať článkami každý týždeň buď na www.mlady-uspesny.sk alebo www.mlada-uspesna.sk

B. možnosť zúčastniť sa všetkých živých akcií organizovaných www.mlady-uspesny.sk, resp. mlada-uspesna.sk ZADARMO (t.j. semináre, workshopy, motivačné akcie, Raňajky s úspechom ai.)

C. pozvánku ako hosť na našu výročnú konferenciu v tomto roku

D. v sekcii “ o nás“ – môžete byť uvedený ako prispievateľ s fotografiou, čo taktiež zvyšuje váš ranking (nie je to však podmienkou)

Stručne zhrnuté: toto je jedinečný a dokonalý spôsob, ako si vybudovať, resp. posilniť pozíciu experta, vašu osobnú dobrú povesť (goodwill), možete sa rozvíjať nielen ako autor hodnotných článkov, ale podporíte aj vaše prezentačné zručnosti, čo je skvelé a veľmi účinné napríklad pre potenciálneho zamestnávateľa, ktorého aj takýmto spôsobom môžete elegantne presvedčiť o svojich schopnostiach.

Neváhajte. Pošlite článok!

Ak si náhodou vy osobne netrúfate (o čom veľmi pochybujeme), pošlite prosim tento článok kamarátovi, priateľke, kolegovi, či známemu kliknutím na „zdieľať tento text a e-mail.“

Ďakujeme a tešíme sa na množstvo vašich príspevkov!

Daniel, Kamil, Tomáš

.

.

.

Komentáre

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.