Poznám niekoho, kto je úspešnejším človekom než ste Vy.

Napísal  
Zaradené pod SEBADÔVERA

Neviem, ako vám to povedať, takže dovoľte, aby som vám to jednoducho povedal: Poznám niekoho, kto je úspešnejším človekom než ste Vy.  Prepáčte, ale je to pravda. Je v mnohých spôsoboch úspešnejší než Vy. Je viac fit, je zdravší, elegantnejší, lepšie vyzerá a je oveľa bohatší. A vaša priateľka ho uprednostňuje pred Vami. Vlastne mi Vaša mama povedala, že aj ona ho má radšej.

Ste teraz plní žiarlivosti? Nebuďte. Pretože muž, o ktorom hovorím, ste Vy. Vy na konci roka 2010. A Vy v roku 2009 nemôžete byť ani zďaleka porovnateľní s Vašim ja v roku 2010.

Neľutujte toho z roku 2009. Stále tu niekde je, ale už nie nadlho…

Tento rok sa Vám chystáme pomôcť zlepšiť sa v každom možnom smere.

Sme tu.

Nepredkladáme vám preložené články „pop-psychológie“ z USA. Nie sme neznámi editori PÁNSKEHO magazínu, ktorí musia predať kópie v každej trafike od Rimavskej Soboty po Senicu. Neradíme Vám na Markíze alebo JOJ.

Sme tu.

Počúvajúc Vás a dávajúc Vám to, čo potrebujete a to denne prostredníctvom ankiet, komentárov, emailov, osobných tréningov a cez semináre.

Rozumieme Vám. Ste nezamestnaní? Vieme, aký je to pocit. Musíte ísť pracovať do Veľkej Británie, pretože tu na Slovensku nie sú dostatočne hodnotené vaše schopnosti? Poznáme to. Postupujete do najvyššieho manažmentu a potom to všetko strácate? Poznáme to. Vediete na Slovensku malý podnik? Chcete žiť svoj sen? Motivovať samých seba? Stávať sa sebaistým, viesť tím, zarábať viac peňazí, byť fit, formovať vynikajúce vzťahy, byť….viac človekom? Skutočne to chápeme.

Radi by sme stretli Vaše ja 2010. Vážime si Váš čas, myšlienky a názory. Pozvite svojich priateľov. Bude to skvelý rok!

Daniel, Kamil a Tomáš

Komentáre

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.