Úspešný dobrodružný hrdina

Napísal  
Zaradené pod SEBADÔVERA

adventure-heroOd svojho detstva som miloval dobrodružné filmy. James Bond, Agent Bez Minulosti, Zorro, Indiana Jones, Jackie Chan, Statočné srdce, Steven Segal. Som si istý, že by ste do zoznamu ešte mnohé pridali.

Majú jasný cieľ s množstvom prekážok na ceste, cestujú po svete, sú spoľahliví, tvoriví, zábavní, rýchli a fit.

Môžete si myslieť, že som blázon, ale ja naozaj vidím mnoho podobného medzi tým byť „mlady a uspesny“ a dobrodružnými hrdinami obsiahnutými v mojich najobľúbnejších knihách a filmoch. Obaja vyhľadávame užitočné otázky, také, ktoré by potencionálne mohli zmeniť naše životy.

Vy a hrdina ste dosť šikovní na to, aby ste hľadali návody ako a konzultovali ich s inými tak, aby ste našli svoj poklad. Čitate a učíte sa špeciálne informácie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť váš cieľ. Ako napríklad čítanie www.mlady-uspesny.sk.

Tiež máte partnera, práve tak ako hrdinovia. Každý dobrý obchodný partner, priateľ, priateľka a člen rodiny sú vo vašom tíme. Ak máte problém, spoľahnete sa na nich.

Máte dokonca „banditu“, proti ktorému bojujete. Máte! Rozmýšľajte nad tým… a jedného si vyberte. Čo nie je banditom, keď príde k tomu, aby ste boli v živote úspešný? Zákon, dane, banky, ktoré poznáte, zlí biznisoví partneri, zlé biznisové problémy, choroby, nedôvera, zlí vodcovia, nedostatok pracovných miest, nedostatok dôvery….

Ale ani jedna z týchto vecí nie je skutočný bandita. Skutočný podliak je…..

Vy.

Absolútne najväčšou prekážkou medzi vami a úspechom je vaša neschopnosť motivovať sa, robenie správnej veci, vstávanie namiesto zostávania v posteli, donucovanie samého seba k ozajstnému vzdelávaniu namiesto surfovaniu na internete.

Ale môžete to urobiť, naozaj – môžete! Stretol som toľko ľudí z rôznych zázemí, ktorí dosiahli skutočný úspech vo svojom živote. Dokonca aj tí bez rodiny, priateľov, peňazí alebo dokonca bez dobrého zdravia. A táto webová stránka bola vytvorená preto, aby sa podelila o to ako to presne urobiť.

Takže taste svoj meč, vašu sebaistotu, počúvajte múdrosť tých, ktorí sa tam už dostali a rýchlo sa usilujte dosiahnuť cieľ, ktorý ešte nikto nedosiahol….

Dokončenie je na vás. Vy, keď ostanete v sláve a poviete, „pre toto žijem“…

Komentáre

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.