Vzťahy – 7 typov mužov, ktorým sa ženy vyhýbajú

zeny-vyhybaju-750884Predtým, ako na niekoho zapôsobíte príjemným (alebo nepríjemným) dojmom, mali by ste úprimne posúdiť svoju vlastnú osobnosť a charakter. Koniec koncov, nemá predsa zmysel podporovať mylnú predstavu o Vašej dokonalosti, keď každá žena, ktorá s Vami kedy večerala, len čakala, kedy Vám zabehne.

Už ste sa niekedy zamysleli nad tým, ako môže spôsob Vášho správania ženy znechutiť? Trápili ste sa už niekedy nad tým, ako ich môžete dokonca Vaším správaním od seba odstrašiť?

Tak ako určité typy mužov ženy priťahujú, tak existujú aj iné typy mužov, ktorým sa, naopak, ženy snažia vyhnúť. A to platí hlavne pre začiatočné štádia vzťahu, kedy sa žena snaží odhadnúť mužov charakter.

Nižšie uvedených sedem typov mužov, ktorým sa ženy za každých okolnosti snažia vyhnúť, som zostavil na základe mnohých rozhovorov, tykajúcich sa toho, čo ženy na mužoch neznášajú.

Čítajte ďalej a zistite, čo sa ženám na mužoch nepáči a zanechajte v budúcnosti lepší dojem.

1. Neistý muž

Je príliš emocionálny a hneď jej hovorí o všetkých svojich pocitoch. Neistý muž tiež pochybuje sám o sebe a neustále potrebuje byť uisťovaný o svojom vzťahu, práci a o svojich priateľstvách.

Prečo je tak nepríťažlivý: Sebadôvera a nezávislosť sú veľmi príťažlivými vlastnosťami muža – neistota a závislosť určite nie. Väčšina žien hľadá silného partnera, o ktorého sa môžu oprieť. Takže ak sa budete na ňu stále spoliehať – a to hlavne počas začiatočných štádií Vášho vzťahu – môže sa stať, že začne pochybovať o Vašej schopnosti podporiť ju. A keďže ženy samé prichádzajú do vzťahov s rôznymi neistotami, určite sa nebudú chcieť zaoberať aj tými Vašimi.

Čo robiť, ak ste tento typ muža: Všetko je to o správnom načasovaní – preto potrebujete zo začiatku udržať svoje pocity pod kontrolou. Pokúste sa počkať so všetkým svojim delením a odhaľovaním svojich tajomstiev a neistôt. Až po určitom čase, kedy sa Váš vzťah posunie trochu ďalej, jej budete môcť povedať čokoľvek, čo chcete. Za týmto bodom už totiž ocení, že môže vedieť všetko, na čo myslíte.

2. Predvídateľný muž

Ženy nemajú rady predvídateľného muža, pretože presne vedia, ako bude na čokoľvek reagovať. Vždy sa riadi presne podľa plánu a nikdy nechce nič robiť inak. Napríklad, tento muž nikdy neprekvapí ženu spontánnou romantickou večerou vo dvojici.

Prečo je tak nepríťažlivý: Ženy hľadajú u mužov určitú mieru nepredvídateľnosti – chcú slobodomyseľnú povahu. Preto sa zdá, že niektoré ženy sú priťahované notorickými „bad boys.“ Nie je to ich skazenosť, čo je na nich také príťažlivé – je to skôr ich nepredvídateľnosť.

Čo robiť, ak ste tento typ muža: Nemusíte byť zlý, aby ste si ju získali. Skúste však byť spontánnejší – hlavne na začiatku vzťahu. Zavolajte jej a navrhnite výlet do Tatier, alebo spoločnú večeru vo dvojici. Potom, ako Vás viac spozná, nebude jej až tak prekážať, ak sa do istej miery vrátite späť k svojim starým zvykom. Nezabudnite ju však z času na čas prekvapiť – oživí to Váš vzťah.

Správate sa arogantne alebo radi flirtujete?

3. Arogantný muž

Je povýšený a jeho ego je skutočné obrovské. K ľuďom sa správa hrubo a drzo – síce nie k nej, ale ku komukoľvek, kto je podľa neho pod jeho úroveň. A to je presne také isté, akoby bol hrubý priamo k nej.

Prečo je tak nepríťažlivý: Ženy často pozorujú spôsob, akým sa muž správa k ostatným ľuďom – a na základe toho odhadujú jeho charakter. Takže aj keď k nej budete príjemný počas Vašej schôdzky, bude si tiež všímať, ako sa správate k ostatným ľuďom.

Čo robiť, ak ste tento typ muža: Žiadnej žene sa nepáči povýšený prístup, preto by ste si mali na svoje ego dávať pozor. A aby ste na ňu urobili skutočne dobrý dojem, mali by ste sa ku všetkým ľuďom okolo seba správať s úctou – pretože ona Vás bude sledovať.

4. Sukničkár

Sukničkár sa ani nesnaží zakryť fakt, že aj keď je s ňou, sleduje okolo seba aj iné ženy. Flirtuje s čašníčkou a možno sa dokonca aj začne vychvaľovať svojimi predchádzajúcimi priateľkami. Celkovo nemá k ženám žiadnu úctu.

Prečo je tak nepríťažlivý: Toto správanie je nielen absolútne neznesiteľné, ale navyše znižuje sebaúctu ženy. Ak sa budete takto správať k žene počas prvej schôdzky, nebudete mať u nej žiadne šance.

Čo robiť, ak ste tento typ muža: Ak nedokážete natrvalo obmedziť toto správanie, potom ho budete musieť mať pod kontrolou aspoň počas toho času, kedy zanechávate prvý dojem. Držte na uzde svoje flirtovanie a blúdenie pohľadom – a možno si na to nakoniec aj zvyknete. Pretože, povedzme si to úprimne, ak sa budete takto správať kedykoľvek počas Vášho vzťahu, určite sa jej to nebude páčiť.

5. Šetrný muž

Pozve ženu na obed a potom jej jemne naznačí, aby si za jedlo zaplatila sama. Nikdy nevyhadzuje peniaze na kvety a vždy vyberá najlacnejšie víno. Žena sa s ním už od prvej schôdzky cíti tak, akoby nemali dosť peňazí.

Prečo je tak nepríťažlivý: Prvých pár schôdzok by malo vždy byť bezstarostných; slová ako “šetriť” a “rozpočet” by rozhodne nemali v rozhovore padnúť. Ak si počas prvej schôdzky vytvorí obraz chudobného života a neustáleho šetrenia, môžete to rovno zabaliť.

Čo robiť, ak ste tento typ muža: Ak sa snažíte získať si nejakú ženu, mali by ste svoju peňaženku trochu uvoľniť. Nemusíte minúť celý majetok, ak chcete zanechať dobrý dojem – mali by ste však dosiahnuť to, aby sa cítila výnimočná. Kvety sú dobrým spôsobom, ako to z času na čas dosiahnuť.

Správate sa pokrytecky alebo často diskutujete?

6. Búrlivý diskutér

Tento typ muža dokáže zmeniť každý rozhovor na búrlivú diskusiu. Žena sa s ním cíti skôr ako v nejakom debatnom krúžku, ako na schôdzke. A to v nej vzbudzuje skôr rozpaky a obranný postoj.

Prečo je tak nepríťažlivý: Schôdzka by mala byť príjemným zážitkom, ak je však žena po celý čas v obrannom postoji, určite sa nebude cítiť veľmi príjemne. Pamätajte: Búrlivá a nekonečná diskusia je stres – a Vy určite nechcete, aby si Vás spájala so stresujúcou skúsenosťou.

Čo robiť, ak ste tento typ muža: Čo je najdôležitejšie – uvoľnite sa. Ak ste týmto typom muža, pri diskusii pravdepodobne skončíte vždy preto, lebo ste nervózny, alebo neviete, o čom by ste sa mali spolu rozprávať. Preto si pred akoukoľvek schôdzkou pripravte témy rozhovoru a otázky, ktoré sa jej budete chcieť opýtať. Takýmto spôsobom bude menšia pravdepodobnosť, že počas rozhovoru skĺznete do takejto stresujúcej diskusie.

7. Pokrytecký muž

Tento muž je plný kritiky a predsudkov. Pravdepodobne ani nepije, ani nefajčí a neváha to odporúčať aj ostatným. Už od prvej schôdzky bude ženu poučovať a odporúčať jej, aby radšej nepila víno, alebo nejedla dezert.

Prečo je tak nepríťažlivý: Nikto nechce byť poučovaný – a hlavne nie na schôdzke. Bude to jednoducho pokladať za protivné a drzé.

Čo robiť, ak ste tento typ muža: Môžete poučovať iba trošičku – a to až, keď Ste vo vzťahu. Dovtedy sa Vás však jej pitie, fajčenie alebo jedenie dezertu netýka.

Buďte úžasným mužom

Nech Vás príliš nevyvedie z miery, ak ste sa náhodou niekde v tomto zozname našli. Pamätajte si však: Toto sú typy správania, na ktoré si ženy dávajú pozor na začiatku vzťahu. Takže ak chcete nabudúce zanechať lepší prvý dojem, ešte raz si tento zoznam prečítajte a uistite sa, že tieto nežiaduce typy správania obmedzíte na minimum.

Tému článku navrhol: Ľ. Košťur, Gelnica

Komentáre

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.