Čo ak žena nezavolá späť?

nezavola_spat-708350Ak máte problém s tým, že Vám ženy nezavolajú späť, príčinu by ste mali hľadať niekde úplne inde, ako si možno myslíte.

Drahý Daniel:

Čo mám robiť, ak mi ženy, ktorým som napísal e-mail, alebo ktorým som zavolal, ešte neodpísali, prípadne nezavolali späť?

Jeden klub zvyknem pravidelne navštevovať. Stretol som tam jedno dievča a začal s ním tancovať. Bol som sebaistý a zábavný v zmysle „Nie tak blízko“, „Vlastne ťa ani nepoznám“. Bavila sa. Predtým, ako som odišiel, popýtal som si od nej telefónne číslo (e-mail nemala). Neskôr som zistil, že mi dala nesprávne číslo. O dva týždne neskôr som ju v tom istom klube opäť uvidel, no už som ju iba ignoroval.

Róbert, Bratislava

—————————————————–

Vážený pán odmietnutý,

Najprv by som rád povedal niečo o tom, ako takémuto problému predísť, potom Vám dať niekoľko rád v prípade, že sa Vám v budúcnosti niečo podobné opäť stane.

Na Vašom mieste by som porozmýšľal o dvoch skutočnostiach:

1) Mali by ste zistiť, čo urobiť pre to, aby Vám ženy CHCELI dať svoje SKUTOČNÉ telefónne číslo a aby aj CHCELI zavolať Vám späť na základe ich prvého dojmu z vášho spoločného stretnutia.

2) Ak Vám dá telefónne číslo namiesto e-mailu, zavolajte je najmenej 2-krát alebo aj 3-krát predtým, ako sa vzdáte.

Aby Vám ženy CHCELI zavolať späť, mali by ste pravdepodobne popracovať na zlepšení svojich komunikačných schopností, na tom, ako na ostatných pôsobíte, na svojom výzore, atď. Inými slovami zistiť, ako dosiahnuť u žien to, aby ste ich pri Vašom prvom stretnutí PRIŤAHOVALI. Ak ich nebudete priťahovať, s najväčšou pravdepodobnosťou Vám nezavolajú.

Existuje niekoľko vecí, ktoré na ženy môžu pri prvom stretnutí pôsobiť trošku zvláštne (toto je iba predpoklad, keďže väčšina mužov vie o veciach, ktoré na sebe potrebujú zmeniť).

Možno sa správate príliš nervózne a úzkostlivo.

Možno ste príliš „dobrý“ a „pozorný“.

Možno neudržujete priamy očný kontakt a tým budíte dojem plachého a neistého muža.

Porozmýšľajte o tom.

Najlepšou vecou, ktorú však môžete urobiť, je iba zavolať jej 2-krát alebo aj 3-krát predtým, ako sa vzdáte! (To platí pre prípad, že Vám dá svoje SKUTOČNÉ číslo).

Ženy častokrát jednoducho očakávajú od mužov, že sa budú snažiť a bojovať – preto nezavolajú späť.

Pamätajte, JE TO ŽENA. Ona je tá, s ktorou muži nadväzujú kontakt a možno aj Vás považuje iba za „ďalšieho muža v poradí“.

Musíte byť vytrvalý, no príliš na ňu netlačiť – a volať jej dovtedy, kým sa s ňou nakoniec nespojíte.

Ak Vám žena dá falošné číslo, znamená to iba to, že sa Vás chcela zbaviť…

Vtedy by ste sa mali zamyslieť nad tým, ako Vaše stretnutie prebehlo, PREVZIAŤ ZODPOVEDNOSŤ za svoje správanie a spôsob komunikácie, ktoré ju viedli k tomu, aby Vám dala falošné číslo.

Takže ešte raz o tom popremýšľajte a niečo na sebe zlepšite.

Prajem Vám veľa úspechov,

Daniel Shaw

Komentáre

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.