4 typy mužov majú vždy úspech

Nemáte ešte celkom jasno v tom, čo vlastne ženy na mužoch hľadajú? V tom prípade vám mladý-úspešný môžem objasniť aspoň časť tejto záhady – a to odhalením tých typov mužov, ktorí majú u žien vždy úspech. Čítajte ďalej a nájdite sa v jednej z týchto 4. kategórii presne takých slobodných mužov, ktorých ženy hľadajú.

1 – Pán ‘Romantický Hrdina’

Prídete vždy s kvetmi, nechávate lístočky v okolí jej bytu a citujete jej poéziu. Nenecháte ju čakať pri telefóne a trápiť sa či zavoláte – namiesto toho sa snažíte získať si ju klasickým romantickým dvorením.

Ako na ňu zapôsobíte: Ak si uvedomí to, že sú muži, ktorí chápu dôležitosť romantických odkazov alebo bozku za mesačného svitu, určite Vás nenechá pre niekoho, kto ju bude ignorovať alebo podceňovať.Problém: Väčšinou je to tak, že títo muži milujú skôr myšlienku lásky. To znamená, že síce budete rýchlo napredovať, no svoju rýchlosť začnete postupne strácať, keď do vzťahu začnú vstupovať aj problémy (napr. hádky, neporozumenia alebo jednotvárne dni…)

2 – Pán ‘Dobrá Partia’

Obliekate sa módne a elegantne, rozprávate sofistikovane a máte dokonalý výzor muža – akoby priamo zo stránok mužských časopisov. Stačí jeden pohľad na Váš oblek, ktorý Vám dokonale sedí – a už je celá Vaša – presne preto ho totiž aj nosíte.

Ako na ňu zapôsobíte: Zakúsi s Vami zivotny styl plny luxusu a elegancie. Vecere v stvor-hviezdickovych hoteloch a vtipne a duchaplné konverzácie. Vďaka tomuto vzťahu sa bude cítiť sofistikovanejšie a bude si viac vedomá svojich kvalít.

Problém: Presne ako James Bond, aj Vy ste pánom situácie. Presne viete, čo robíte a aký to má na ňu vplyv – a aj na ktorúkoľvek inú ženu okolo Vás. Pravdepodobnosť stabilného vzťahu je však u Vás veľmi nízka.

3 – Pán Starší, ale Skúsenejší

Ste už dosť starý na to, aby Ste sa usadili a stretli Ste už dosť žien na to, aby ste pochopili, že potrebujete viac, ako len večeru a dobre víno.

Ako na ňu zapôsobíte: Môžete sa s ňou podeliť o svoje životné skúsenosti a naučiť ju pozerať sa na život inými očami.

Problém: Vek nie je len číslo a tento vzťah bude pravdepodobne trvať dlhšie. Určite – teraz sa ešte cítite plný síl, no budete sa takto cítiť aj o ďalších 10 rokov?

4 – Pán Spoločenský a Zábavný

Či už ste len von so svojimi priateľmi, alebo na rodinnom stretnutí, stále však platí jedná vec: Vždy ste v centre každého pozornosti.

Ako na ňu zapôsobíte: Muž, ktorý veci zbytočne nekomplikuje a kedykoľvek sa dokáže tešiť zo života, pôsobí skutočne príťažlivo. Často ju dokážete rozosmiať a uvoľniť, a tiež ju učíte na všetko nepodstatné zabúdať.

Problém: Väčšinou sú ľudia spoločenskí preto, lebo majú radi spoločnosť ostatných. Vy Ste však spoločenský preto, lebo milujete byť v centre pozornosti – a tiež milujete to vzrušenie z niečoho nového. A to predstavuje zásadný problém vo vytvorení dlhodobého vzťahu, pretože: Ste zameraný len na seba, nie na ňu; a naviac, vzťah sa časom stane jednotvárnym – a čo potom?

Samozrejme, ideálne by bolo mať niečo z každého z týchto štyroch charakterov a stať sa tak mladým a úspešným mužom – nikdy však nezabudnite na zlaté pravidlo: Základnou a podvedomou ženskou potrebou je bezpečie a istota, nech Vám už povie čokoľvek.

Naplňte hlavne túto jej potrebu a ak budete navyše aj jedným z týchto vyššie uvedených typov osobnosti, získate si ju na celý svoj život.

Tému článku navrhol: R. Kysucký, Bratislava

————————————————
P.S. Ak by ste chceli poslať nejaký komentár, použite na to, prosím, príslušné linku nižšie.

P.P.S. Ak by ste sa ma chceli niečo opýtať, pokúste sa byť, prosím, stručný a jasný. Dva odstavce maximálne. Na konci e-mailu mi napíšte svoje krstné meno a mesto, odkiaľ pochádzate. Použite prosím kontaktný formulár.

Komentáre

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.