Byť sebaistým a zábavným

Napísal  
Zaradené pod VZŤAHY

sebaisty-a-zabavnyPrečo vyučujem koncepciu “ Byť sebaistým a zábavným“?

Áno, tento krát ešte raz uvádzame Vaše otázky ohľadom vzťahov. Hoci by som chcel odpovedať na každú z nich osobitne, a tiež čo najpodrobnejšie, obrovské množstvo otázok nás prinútilo venovať špeciálnu pozornosť tým, ktoré sú najzaujímavejšie pre čitateľov stránok mladý-úspešný; takže možno aj Vaša otázka bude priebežne zodpovedaná.

Aká myšlienka je za tým?

Pretože je to nepochybne najlepší spôsob, aký som bol schopný nájsť pre normálneho muža, aby vedel komunikovať s atraktívnou ženou tak, aby ho podvedome vnímala ako príťažlivého.

Vysvetliť alebo objasniť príťažlivosť je veľmi ťažké. Mohlo by sa zdať, že je to veľmi jednoduchý pojem. Ale v skutočnosti až taký jednoduchý nie je. Musíte totiž pochopiť aj také veci, ktoré mnohí muži nechápu.

„Byť sebaistým a zábavným“ sa spája s mnohými vecami:

  • Ste prvotriedny typ muža. Aj keď Ste zábavný a vtipný, rozprávajte spôsobom, akým rozprávajú iba sebaistí muži. To je príťažlivé.
  • Humor si vyžaduje inteligenciu a kreativitu. A ak použijete humor s trochou sebaistoty, zapôsobí to ako „vyššia úroveň.“ To je tiež príťažlivé.
  • „Páčiš sa mi“ hovoríte sotva zreteľným spôsobom. Pre príťažlivé ženy nie je vôbec neobvyklé, že sa s nimi muži často chcú zoznámiť; a to rôznymi spôsobmi. Ak sa správate sebaisto a zábavne, je to veľmi nezaujatý postoj. Atraktívna žena, ktorá je zvyknutá byť stále oslovovaná a zbožňovaná, bude tento prístup považovať za veľmi zaujímavý, neobvyklý a príjemný.
  • Je to neuveriteľne jednoduché a s nízkym rizikom. Je to oveľa lepšie, ako sa medzi sebou biť, aby Ste ukázali aký Ste silný a dominantný muž.

A tak ďalej…

V každom prípade teda existujú stovky dôvodov, prečo sa oplatí „Byť sebaistým a zábavným“.

Článok napísal Daniel Shaw

Komentáre

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.