Už nepovie, že ma ľúbi

uz_nepovie_ze_ma_lubi-784650Daniel,
Naskytla sa mi priležitosť, sa Vás opýtať, do určitej doby mi partner hovoril a písal, že ma ľúbi, po určitej dobe s tým prestal, bolo to čo som rada počula, keďže s tým prestal a mala som rôzne pocity spýtala som sa ho či ma ľúbi, odpovedal mi otázkou či ľúbim ja jeho, keď som povedala, že áno, jeho odpovede som sa nedočkala, že sa to nedá vynútiť, i keď sa pritúli, pobozká, trápi ma, že to nechce povedať, poraďte.

ďakujem Monika

——————————————————————-

Mnohé ženy s ktorými pracujem sú v podobnej situácii. „Už nepovie, že ma ľúbi“, a odpoveď jej priateľa/manžela znie „vie, že ju mám rád, prečo to musí počuť?“
Na jednej strane niektorí muži majú problém s ukazovaním ich pocitov, naviac sú to tí muži, ktorí boli sklamaní v bývalých vzťahoch. Na začiatku sa snažia najviac a potom, keď sú už pohodlní vo vzťahu, jednoducho prestanu so všetkými darčekmi, malými pusinkami, stovkami sms správ atď. Tiež radšej ukazujem lásku cez skutky a nie len cez slová.

Ale je to, ako keby som pozeral na kvet a povedal, „ten kvet vie, že ho chcem polievať – ale prečo potrebuje vodu?“

Je to na vás, aby ste pomohli Vášmu priateľovi/manželovi, byť viac prítomným v tomto vzťahu. Rozprávajte sa s ním bez kritiky, chyťte ho za ruku, buďte špecifická a naučte ho, čo potrebujete.

V najhoršom prípade to môže znamenať, že je znudený alebo ešte horšie, hľadá ďalej alebo Vás podvádzal. Väčšinou to nie je tak, ale v každom prípade treba komunikovať o vašich potrebách, vytvoriť na to vhodný priestor a čas.

Daniel

Komentáre

Povedzte nám, čo si myslíte ......

Musíte byť prihlásený na pridanie komentára.